OM OSS

CasaVerano
Lystad Eiendom

er en familiebedrift som jobber med eiendomsformidling på Costa Blanca – Spanias Hvite Kyst.

Verdifulle råd

Etter snart 20 år på Costa Blanca er vi meget godt kjent med de aller fleste områder og kan derfor gi både gode og verdifulle råd om det meste du måtte lure på i forbindelse med ditt forestående boligkjøp her på Spanias Hvite Kyst.

Vi har et nært samarbeid med alle de største utbyggerfirmaene her på Costa Blanca samt andre – både spanske, engelske og skandinaviske eiendomsmeglere i området, noe som igjen er med på å sikre at du som kjøper får de beste betingelser og den beste oppfølging både før, under og etter kjøpsprosessen.

Trygghet

Det er meget viktig, både for deg som kjøper – og oss som din boligformidler – at du føler deg komfortabel med alt som skjer, fra du bestemmer deg til å gå på din første visning og helt frem til etter at et eventuelt kjøp er fullført.

Våre advokater hos advokatkontoret Mare Nostrum som tar seg av det juridiske og sørger for din trygghet ved skjøteoverdragelser hos Notarius etc. er meget erfarne og profesjonelle på sine felt.

Etter kjøpet

Du er selvfølgelig like viktig for oss etter at kjøpet er avsluttet – som før, og vi vil sikre at du får all ønsket oppfølging også i tiden etter kjøpet.

Costa Blanca med Torrevieja og de helsebringende saltsjøene som omkranser området gir deg en følelse av å ha kommet på rett plass.

Velkommen til Costa Blanca – og oss i


Joakim S. Lystad

Eier og Megler

Språk:
Norsk, Engelsk, Spansk

Kontakt:
joakim@casaverano.no
+47 405 528 52
+34 698 974 169


Morten S. Lystad

Daglig leder

Språk:
Norsk, Engelsk

Kontakt:
morten@casaverano.no
+47 406 408 76
+34 693 939 010


Renee Olaussen

Eiendomsmegler

Språk:
Norsk, Engelsk

Kontakt:
renee@casaverano.no
+47 413 07 487 


Oksana Koldsoe

Eiendomsmegler

Språk:
Svensk, Dansk, Engelsk,
Russisk

Kontakt:
oksana@casaverano.no
+34 681 904 581


Philip Lian Telle

Eiendomsmegler

Språk:
Norsk, Engelsk

Kontakt:
philip@casaverano.no
+47 400 81 410


Ninnette Skaftnes

Messeansvarlig
Norge, østlandet

Språk:
Norsk, Engelsk

Kontakt:
ninnette@casaverano.no
+47 900 16 867

Boligdrømmen starter her

Vi hjelper deg å finne DIN nye bolig her på Spanias Hvite Kyst!

Compare listings

Compare