O nas
Zamknąć
 
(+47) 405 52 852 (+34) 698 974 169 info@casaverano.no

O nas Casa Verano

CasaVerano Lystad Eiendom


Autoryzowana Agencja Nieruchomości

CasaVerano to firma rodzinna zajmująca się nieruchomościami na Costa Blanca w Hiszpanii.

Cenne rady

Po ponad 20 latach spędzonych na Costa Blanca jesteśmy bardzo dobrze zaznajomieni z większością obszarów i dlatego możemy udzielić zarówno dobrych, jak i cennych porad w większości kwestii, o których możesz się zastanawiać w związku ze zbliżającym się zakupem domu na białym wybrzeżu Hiszpanii.

Ściśle współpracujemy ze wszystkimi największymi firmami deweloperskimi tutaj na Costa Blanca, a także innymi - zarówno hiszpańskimi, angielskimi, jak i skandynawskimi agentami nieruchomości w okolicy, co z kolei pomaga zapewnić Tobie, jako kupującemu, najlepsze warunki oraz najlepsze działania następcze zarówno przed, w trakcie, jak i po procesie zakupu.

Bezpieczeństwo

Bardzo ważne jest, zarówno dla Ciebie, jako kupującego, jak i dla nas, jako Twojego brokera domowego, abyś czuł się komfortowo we wszystkim, co się dzieje, od momentu podjęcia decyzji o pierwszym obejrzeniu, aż do sfinalizowania ewentualnego zakupu .

Nasi prawnicy z kancelarii Mare Nostrum Solicitors, którzy zajmują się wszystkimi dokumentami prawnymi i dbają o Twoje bezpieczeństwo w przypadku przeniesienia aktu notarialnego itp., są bardzo doświadczeni i profesjonalni w swoich dziedzinach.

Po zakupie

Oczywiście po sfinalizowaniu zakupu jesteś dla nas tak samo ważny – jak wcześniej, i chcemy mieć pewność, że otrzymasz wsparcie również po dokonaniu zakupu.

Costa Blanca z Torrevieja i otaczającymi okolicę zdrowymi słonymi jeziorami dają poczucie, że trafili we właściwe miejsce.


Nasz zespół Casa Verano

Joakim S. Lystad
Właściciel i Agent nieruchomości joakim@casaverano.no (+34) 698 974 169 (+47) 405 528 52 WhatsApp
Philip Lian Telle
Menedżer sprzedaży i agent nieruchomości philip@casaverano.no (+47) 406 26 190 WhatsApp
Leif Andersen
Agent nieruchomości leif@casaverano.no (+34) 602 339 210 (+47) 932 04 506 WhatsApp
Sondre H. Samdal
Agent nieruchomości sondre@casaverano.no (+47) 919 22 968 WhatsApp
Lukasz Jakowicz
Agent nieruchomości lukasz@casaverano.no (+34) 613 887 834 (+49) 173 743 8558 WhatsApp
Freddy Bremseth
Agent nieruchomości i menadżer wydarzeń – Wschodnia Norwegia, Oslo freddy@casaverano.no (+47) 960 09 965 WhatsApp
Bernt Olav Posch
Menedżer wydarzeń - Zachodnia Norwegia, Stavanger info@casaverano.no (+47) 400 88 639
Morten S. Lystad
Właściciel i dyrektor generalny morten@casaverano.no (+34) 693 739 010 WhatsApp
Karina Lystad
Marketing salg@casaverano.no (+34) 698 974 169 WhatsApp
Tonje Lystad
Marketing salg@casaverano.no (+34) 698 974 169 WhatsApp
WhatsApp